FINEP

"Děkuji za milou a profesionální spolupráci. Bábovky byly naprosto úžasné a jejich účel "SNÍDAŇOVÉ TAŠKY" jako poděkování za účast na firemní oslavě byl skvělý nápad, který každého potěšil.
Dík patří i za celkovou kompletaci snídaňové tašky, která nebyla zrovna jednoduchá, přesto skvěle odvedena."

www.finep.cz

Jerewan

Každé pondělí mají v Jerewanu poradu a k ní naši bábovku.
"Je nás tady 6, ale skvělé bábovky a koláče do úterý vydrží pouze tehdy, když je polovina lidí na dovolené. :)"

www.jerewan.cz

CYRRUS

"Je nás v Cyrrusu asi 100, co se každý týden cpeme výbornými bábovkami a buchtami. Nikdy nic nezůstane, bábovky jsou moc dobré a doporučujeme Vám si aspoň jednu na zkoušku objednat. Uvidíte, že to stojí za to."

www.cyrrus.cz

AUTOCONT

"Chtěli bychom poděkovat za příjemnou spolupráci a originální mini bábovky a koláče. Díky nim jsme oživili standartní nabídku občerstvení na našich zákaznických seminářích a firemních poradách, kde se setkaly s nadšením všech účastníků."

www.autocont.cz

Dopravní podnik města Brna a.s.

V sobotu 5.11. jezdila Brnem Mikulášská tramvaj. S Mikulášem, andělem, čertem a bábovkami.
"Mikulášská se vydařila i díky vašim skvělým bábovkám, které všem moc chutnaly. Těšíme se na další spolupráci."

www.dpmb.cz

 

ArtSchool

Ať už se zastavíte na přednášky, vernisáže, výtvarné večírky nebo workshopy, přivítá Vás nejen přátelská a tvořivá atmosféra, ale taky občerstvení ve formě bábovky.

www.artschool.cz

VODAFONE Nápad roku

"Soutěž Nápad roku věnovala všem účastníkům při Slavnostním vyhlášení vanilkovou bábovku PRO RANNÍ INSPIRACI! I při dobré snídani můžou vzniknout úžasné nápady. Díky této skvělé a milé spolupráci jsme potěšili mnoho lidí. Moc Vám děkujeme a vřele doporučuji!"

www.napadroku.cz

Terra                Group Investment, a.s.

Terra Group Investment

"Svým kolegům jsme v práci chtěli zpříjemnit začátek pracovního týdne, a proto jsme se rozhodli pro sladké překvapení v podobě bábovek. Dámy z Babovky.com nám vyšly maximálně vstříc a v pondělí ráno nám ve smluvený čas doručily do firmy 5 výborných bábovek. Pochutnali si na nich úplně všichni! Babovky.com doporučujeme jako skvělý sladký catering a v blízke době je rádi zase využijeme!"

www.terragroup.cz