Srdíčka ve stálé nabídce!

25. 02. 2015

Tuhle původně sezóní nabídku jste si tak oblíbili, že se z nich stala stálice. A my myslíme, že tajemství je v ingrediencích.

Oblíbili jste si je tolik, že se z nich stala stálice. Takže srdíčka mandlová i s čokoládou si teď můžete objednat kdykoliv po nich vaše srdce zatouží. Podobný osud potkal i naši vanilkovou bábovku s čokoládovou polevou a mandlemi. A nás to těší. Každý měsíc přicházíme s novinkou a čekáme, jestli vás zaujme trvale, nebo z ní bude sezóní záležitost.

Proč máte srdíčka tak rádi? My si myslíme, že hlavní je jejich chuť.

Tajemství je v ingrediencích.

  • vanilka - díky ní naše srdíčka tak sladce voní. Používáme vanilkový extrakt fy Bairnsfather, která zpracovává vanilkové lusky tradiční technologií.
  • mandle - mandlové plátky, které používáme, jsou silnější, než běžně dostupné a především jsou jemně opražené. Tím se zvýrazní jejich chuť a také křupavost a výborně tak ladí s vanilkovým těstem.
  • kakao - používáme holandské kakao značky Bensdorp. Uchvátila nás jeho barva i intenzivní silně čokoládová chuť.
  • čokoládová poleva - poleva, kterou používáme na naše srdíčka (a nejen na ně) je naším receptem :). Takže můžeme prozradit jen tolik, že jejím základem je tradiční česká čokoláda upravená tak, aby byla jenmá, po ztuhnutí sametová a dobře se krájela i jedla.

Nezbývá než vyzkoušet. Ze srdce doporučujeme.